Pokaż menu

Katalog WDP >

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |

AXIS Sp. z o.o.


ul. Kartuska 375 B
80-125 Gdańsk
tel. 58-320 63 01
fax 58-320 63 00
e-mail: axis@axis.pl
www.axis.pl

Oferujemy wagi do laboratoriów, aptek, sklepów, zakładów jubilerskich, działów kontroli technicznej, gabinetów lekarskich, magazynów oraz linii produkcyjnych. Do pracy w trudnych warunkach przemysłowych opracowane zostały wagi specjalne: nierdzewne i hermetyczne, odporne na wilgoć i agresywne czynniki chemiczne.

Ponadto oferujemy wagosuszarki oraz siłomierze. Wszystkie nasze produkty stanowią oryginalne rozwiązania konstrukcyjne i produkowane są w Gdańsku.

Balluff Sp. z o.o.


ul. Graniczna 21 A
54-516 Wrocław
tel. 71-382 09 00
e-mail: balluff@balluff.pl
www.balluff.pl

Firma Balluff jest wiodącym specjalistą w dziedzinie czujników oraz dostawcą systemów, dzięki czemu od dziesięcioleci jest uznanym partnerem w branży automatyki przemysłowej. Balluff oferuje kompletną gamę najwyższej jakości czujników i systemów do identyfikacji oraz pomiaru odległości, a także czujników do detekcji obiektów i pomiaru ciśnienia oraz poziomu. Pełną ofertę uzupełniają rozwiązania do sieci przemysłowych, przewody i złącza przemysłowe oraz szeroki wybór akcesoriów. Balluff zapewnia rozwiązania dostosowywane do konkretnych aplikacji, kompleksowe usługi, indywidualne doradztwo oraz szybką obsługę. Firma zatrudnia ponad 3000 pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby zaoferować doskonałą obsługę klientom na całym świecie.

BIALL Sp. z o.o. – Aparatura pomiarowa i technika lutownicza


Barniewicka 54 C
80-299 Gdańsk
tel. 58-322 11 91
fax 58-322 11 93
e-mail: biall@biall.com.pl
www.biall.com.pl

Aparatura pomiarowa, zasilacze, narzędzia, końcówki kablowe oraz technika lutownicza. Aparatura pomiarowa z naszej oferty to głównie sprzęt do pomiarów instalacji elektrycznych, czyli np. analizatory jakości energii, wielofunkcyjne mierniki instalacji elektrycznej, mierniki rezystancji izolacji, rezystancji uziemienia i rezystywności gruntu, rezystancji (impedancji) pętli zwarciowej, testery wyłączników RCD oraz urządzeń elektrycznych. Ponadto oferujemy szeroki wybór multimetrów, mierników cęgowych, oscyloskopów i aparatury do pomiarów środowiskowych. Jesteśmy importerem i wyłącznym dystrybutorem marek: KYORITSU, BRYMEN, CHY, CIE, ELSPEC. Posiadamy również szeroki asortyment sprzętu lutowniczego. Dostarczamy: systemy BGA, stacje lutownicze i rozlutowujące, zestawy HOT AIR, lutownice gazowe, oporowe, transformatorowe, szafy klimatyczne, stoły warsztatowe oraz akcesoria lutownicze. Nasze marki to QUICK oraz XYTRONIC.

Uzupełnieniem naszej oferty dla elektryków i elektroników są narzędzia.

Bizerba Polska Sp. z o.o.


ul. Lucyny Herc 28
20-328 Lublin
tel. 81-531 86 80
fax 81-531 86 81
marketing@bizerbapolska.pl
www.bizerbapolska.pl
www.bizerba.com

Bizerba to przedsiębiorstwo technologiczne o zasięgu globalnym, oferujące kompleksowe rozwiązania z zakresu ważenia, etykietowania, komunikacji oraz serwisu spożywczego dla handlu, przemysłu i logistyki. Kluczową wartością w portfolio Bizerby jest „ważenie”. Szeroki zakres produktów i rozwiązań systemowych odnosi się do etykietowania, ważenia, krojenia, przetwórstwa, kontroli i komisjonowania. Rozbudowana struktura serwisowa, począwszy od bieżącego serwisu, po materiały eksploatacyjne oraz usługi leasingowe, dopełnia kompletne portfolio Bizerby. Począwszy od 1866 r., Bizerba definiuje technologiczny rozwój w przemyśle spożywczym. Koncern jest obecny w 120 krajach. Bazę klientów tworzą międzynarodowe przedsiębiorstwa handlu detalicznego, przemysłu spożywczego, w szczególności branży mięsnej i piekarniczej. Siedziba koncernu znajduje się w Balingen w Niemczech. Firma zatrudnia 3300 pracowników na całym świecie w bezpośrednim oraz pośrednim kontakcie z klientem i należy do tej samej rodziny założycielskiej od pięciu generacji. Zakłady produkcyjne grupy mieszczą się w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Chinach, Meksyku i USA.

BLUMENBECKER IPS POLSKA Sp. z o.o.


ul. Ligocka 103
40-568 Katowice
tel. 32-278 70 80
fax 32-278 70 83
e-mail: ips@blumenbecker.pl
www.blumenbecker.pl

Blumenbecker IPS Polska to prężnie działająca na rynku firma, specjalizująca się w integracji zautomatyzowanych systemów produkcyjnych, transportu technologicznego, robotyki i informatyki przemysłowej.

Nasze zadanie jako integratora skupia się na modernizacji ostatniego etapu produkcji, jakim jest obszar pakowania i paletyzacji. Rozbudowujemy linie produkcyjne o przenośniki, cele zrobotyzowane, szybkie i zautomatyzowane kartoniarki, oklejarki, automatyczne etykieciarki, kapturownice czy owijarki. Każde rozwiązanie jest dopasowane do potrzeb i wymagań klienta, co gwarantuje dostawę rozwiązania pod klucz. Wdrażane przez Blumenbecker IPS Polska projekty bardzo często wpływają na optymalizację innych obszarów produkcyjnych, zwiększając tym samym wydajność, jakość i pozwalając na pełny monitoring procesu produkcyjnego. Przyczyniają się do unowocześnienia przedsiębiorstwa, podniesienia komfortu pracy pracowników, wywierają wpływ na konkurencję, podnosząc skuteczność efektu marketingowego.

Elektroniczne Wagi Przemysłowe


ul. Zacna 31
80-283 Gdańsk
tel. 58-340 00 61
fax 58-739 54 70
e-mail: biuro@ewp.com.pl
www.ewp.com.pl

Firma EWP działa na rynku wag przemysłowych od 1991 roku.

Specjalizujemy się w dynamicznych wagach przenośnikowych w 0,5 / 1 / 2 klasie dokładności z aprobatą typu i legalizacją Głównego Urzędu Miar oraz w automatycznych wagach odważających, stosowanych w różnych działach przemysłu.
Świadczymy usługi serwisowe wag przemysłowych różnych producentów oraz dostarczamy oryginalne części i podzespoły jako autoryzowany przedstawiciel firm:

Dini Argeo, Leon Engineering, Pfister Waagen, Rhewa Waagen, S-E-G, Soehnle Professional, Ascell Sensor, Sensocar.
Posiadamy w ciągłej sprzedaży (prosto z naszego magazynu) duży wybór przetworników tensometrycznych renomowanych producentów: Vishay, Tedea, Flintec, Zemic, Keli oraz terminali wagowych od modeli typowo budżetowych aż po rozbudowane terminale posiadające wiele opcji sterowania i wyjść automatyki przemysłowej.

KOBOLD Instruments Sp. z o.o.


ul. Powstańców
Śląskich 85 lok. U 4
01-355 Warszawa
tel. 22-666 18 94; 96
e-mail: info.pl@kobold.com
www.kobold.com

KOBOLD INSTRUMENTS Sp. z o.o. jest filią niemieckiej firmy KOBOLD Messring GmbH, specjalizującej się od ponad 30 lat w produkcji i dostawie aparatury kontrolno-pomiarowej i elementów wykonawczych, znajdujących zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu.

Oferujemy: • przepływomierze i sygnalizatory przepływu do cieczy i gazów; • wskaźniki przepływu do cieczy i gazów; • przetworniki i sygnalizatory poziomu do cieczy i materiałów sypkich; • układy do pomiaru i sygnalizacji ciśnienia i temperatury; • układy do pomiarów fizykochemicznych; • inne (zawory, stabilizatory przepływu, rejestratory, wyświetlacze).

Inżynierowie wsparcia technicznego pomogą Państwu w doborze odpowiednich urządzeń pomiarowych, a nasz serwis pomaga użytkownikom urządzeń firmy Kobold w prawidłowym ich montażu, uruchomieniu i eksploatacji. Liczne aplikacje, w których znalazły zastosowanie nasze urządzenia, potwierdzają ich wysoką jakość i niezawodność.

KUBLER Sp. z o.o.


ul. Dąbrowskiego 441
60-451 Poznań
tel. 61-849 99 02
e-mail: info@kubler.pl
www.kubler.pl
Facebook: Kubler Poland
YouTube:  Kubler Poland

Kubler Sp. z o.o. reprezentuje w Polsce niemiecką firmę Fritz Kübler GmbH – znanego i cenionego producenta elementów automatyki przemysłowej.

Kubler oferuje:

 • enkodery (inkrementalne, absolutne, z interfejsami sieci przemysłowych);
 • systemy liniowego przesunięcia (enkodery linkowe i liniały magnetyczne);
 • liczniki czasu pracy i impulsów (elektroniczne i elektromechaniczne);
 • liczniki prędkości obrotowej i liczniki nastawne;
 • pierścienie ślizgowe;
 • wskaźniki procesowe;
 • elementy bezpieczeństwa funkcjonalnego: moduły i enkodery (SIL2 i SIL3);
 • akcesoria montażowe do enkoderów i liczników.

Naszym zadaniem jest również pozyskiwanie nowych klientów, szeroko zakrojony marketing, wsparcie techniczne i handlowe klientów oraz obecnych dystrybutorów produktów firmy Kübler w Polsce.

Loma Systems


Wiśniowy Business Park
ul. Iłżecka 26, Budynek E
02-135 Warszawa
tel. 22-575 70 25
fax 22-575 70 01
e-mail: biuro@loma.com
www.loma.com

Firma LOMA SYSTEMS jest producentem i dostawcą rozwiązań dla branży spożywczej, opakowaniowej i farmaceutycznej.

Oferujemy taśmowe, rurowe i grawitacyjne detektory metali, wagi dynamiczne i systemy combo posiadające zatwierdzenie europejskie (MID) oraz systemy do kontroli rentgenowskiej. Wszystkie nasze urządzenia można zintegrować z automatycznym systemem raportowania zgodnym z BRC, IFS czy HACCP. Urządzenia firmy Loma są od wielu lat obecne na rynku polskim, gdzie zdobyły sobie renomę urządzeń trwałych i konkurencyjnych cenowo. Do naszych odbiorców należą największe koncerny międzynarodowe z branży spożywczej, firmy polskie o ugruntowanej pozycji rynkowej, a także mniejsze zakłady wdrażające normy w zakresie wytwarzania produktów bezpiecznych. Wszystkim naszym klientom oferujemy wsparcie handlowe, doradztwo techniczne i profesjonalny serwis na terenie całego kraju.

Mettler-Toledo Sp. z o.o.


ul. Poleczki 21
02-822 Warszawa
tel. 22-440 67 00
fax 22-440 67 38
e-mail: polska@mt.com
www.mt.com

METTLER TOLEDO jest światowym liderem produkującym urządzenia do ważenia i pomiarów, takie jak: wagi laboratoryjne, przemysłowe i handlowe. Ważnym elementem oferty są dynamiczne wagi kontrolne pracujące w linii produkcyjnej, detektory (wykrywacze) metalu oraz systemy kontroli rentgenowskiej. Nasza marka GARVENS jest liderem wśród producentów systemów ważenia dynamicznego do kontroli masy netto towarów paczkowanych. Nasza marka SAFELINE jest liderem wśród producentów urządzeń do wykrywania zanieczyszczeń produktów oraz zapewnienia jakości w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Produkujemy wagi przemysłowe każdego rodzaju. Ważenie przemysłowe zajmuje się procesami kontroli ważenia w branży farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej, metalowej, OEM oraz w dziedzinie transportu i logistyki. Dostarczamy wagi oraz usługi i produkty w dziedzinach surowców (odbiór dostaw, inspekcja), przygotowania produkcji, pakowania, kontroli masy netto i transportu, również poprzez partnerów i dealerów.

N.B.C. Polska Sp. z o.o.


ul. Arctowskiego 2
02-784 Warszawa
tel. 22-855 18 30
fax 22-855 18 32
e-mail: nbc@nbc-el.pl
www.nbc-el.pl

Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości włoskich czujników tensometrycznych N.B.C. Elettronica Group, standardowych i projektowanych na zamówienie, w szczególności czujników trzpieniowych, akcesoria do tych czujników, torsjometry, terminale wagowe z wyjściami RS232/485, analogowymi, PROFIBUS, PROFINET, DeviceNet, ETHERNET, CANopen, montowane czołowo lub na szynie DIN, moduły dozujące do 20 komponentów, kontrolery dozowania ciągłego, kontrolery taśmociągu, wzmacniacze analogowe z wyjściem analogowym, różnorodne interfejsy, w tym PROFIBUS, PROFINET, ETHETRNET, moduły transmisji radiowej bezprzewodowej, w tym Wi-Fi i GSM, ograniczniki do dźwigów i suwnic, wagi dynamometryczne. Oferujemy także doradztwo w zakresie systemów ważących.

Newtech Engineering Sp. z o.o.


ul. Sowińskiego 3
44-100 Gliwice
tel. 32-237 61 98
fax 32-237 61 97
e-mail: newtech@newtech.com.pl
www.newtech.com.pl

Od ponad 20 lat pod flagą Newtech Engineering współpracujemy ze światowymi producentami automatyki przemysłowej. Doskonale orientujemy  się w branży, a naszym  głównym celem jest profesjonalne doradztwo  w kwestii doboru komponentów. Oferujemy szkolenia i konsultacje oraz współpracę obejmującą projektowanie i wdrażanie systemów sieci przemysłowych AS-Interface lub diagnostykę już istniejących sieci.

Jesteśmy partnerem firmy BAUMER, która oferuje sensorykę, enkodery, przetworniki pomiarowe. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm: BIHL+WIEDEMANN – systemy sieci przemysłowych; DUOmetric – detekcyjne oraz pomiarowe kurtyny optyczne; HAAKE – elementy bezpieczeństwa; KEM – pomiar przepływu cieczy; KUHNKE – pneumatyka, technika magnetyczna; MOLLET – wskaźniki poziomu materiałów sypkich; MTS – liniowe przetworniki położenia; SIKO – optyczne, magnetyczne i linkowe przetworniki położenia; VÖGTLIN – pomiar przepływu gazu, rotametry; KIEPE – systemy bezpieczeństwa dla przenośników taśmowych.

NIVELCO-POLAND Sp. z o.o.


ul. Chorzowska 44 B
44-100 Gliwice
tel. 32-270 37 01
fax 32-270 38 32
e-mail: poland@nivelco.pl
www.nivelco.pl

NIVELCO-POLAND specjalizuje się w dostawach, instalacji i uruchomieniach aparatury do pomiaru poziomów i przepływów w przemyśle. Nasi pracownicy legitymują się długoletnim doświadczeniem w zakresie pomiarów poziomu i przepływu. Nasza misja to: „Rozwiązujemy problemy pomiaru i sygnalizacji poziomu i przepływu”, a motto: „Z NIVELCO wiesz, ile masz!”

 • NIVELCO PROCESS CONTROL – m.in. bardzo dokładne magnetostrykcyjne mierniki poziomu również do pomiarów rozliczeniowych, szeroki wybór mierników bezkontaktowych, jak radarowe i ultradźwiękowe, i wiele innych.
 • MONITOR, USA – m.in.: mikrofalowe mierniki przepływu materiałów sypkich oraz innowacyjne sygnalizatory pojemnościowe TRUECAP.
 • ISOIL Industria, Włochy – przepływomierze elektromagnetyczne i ultradźwiękowe. Przepływomierze FLOWIZ zasilane bateryjnie.

PACKSOL


ul. Odonica 2
62-200 Gniezno
tel./fax 61-425 13 73
tel. kom. 601 997 535
e-mail: rwarczyn@gmail.com
www.packsol.pl

Wagi kontrolne, wykrywacze metalu, dozowniki wagowe, pionowe i poziome maszyny pakujące, pakowanie w kartony różnych typów oraz robotyka i systemy paletyzujące.

Przedstawicielstwo firm: PRISMA, PFM/MBP, IMBALL, MF, FUTURA ROBOTICA.

Precia Polska Sp. z o.o.


ul. Lublańska 34
31-476 Kraków
tel. 12-411 50 50
fax 12-412 18 13
biuro.pl@preciamolen.com.pl
www.preciamolen.com.pl

Od projektu aż do utrzymania ruchu – grupa PRECIA MOLEN w 100% pokrywa potrzeby użytkowników w dziedzinie ważenia. Zapewniamy serwis gwarancyjny i serwis pogwarancyjny instrumentów wagowych o działaniu nieautomatycznym (NAWI), instrumentów wagowych o działaniu automatycznym (MID) wraz z peryferiami. W związku z tym, że PRECIA MOLEN posiada własne laboratorium ATEX, dostarczamy wagi idealnie dostosowane do pracy w strefach zagrożonych wybuchem Ex.

Nasza oferta obejmuje: wagi samochodowe; wagi kolejowe; wagi taśmociągowe; dozowniki taśmociągowe; wagi kontrolne (kontrola towarów paczkowanych); przemysłowe układy ważące – dozowanie, zestawianie mieszanin; wagi przesypowe – cykliczne; dynamiczne wagi do ładowarek i koparek; wagi pomostowe (magazynowe, paletowe) i zbiornikowe; wagi hakowe.

Sartorius Intec Poland Sp. z o.o.


ul. Wrzesińska 70
62-025 Kostrzyn
tel. 61-656 02 98
fax 61-656 02 99
e-mail: biuro.pl@sartorius-intec.com
www.sartorius-intec.pl

Sartorius Intec należy do grupy Minebea, będącej światowym liderem w dziedzinie produkcji precyzyjnych łożysk kulowych i komponentów, a także oferującej innowacyjne technologie precyzyjne najwyższej jakości.

Sartorius Intec jest światowym liderem rynku w dziedzinie przemysłowych technologii pomiarowych w zakresie pomiaru i kontroli. Firma oferuje kompleksową gamę produktów, rozwiązań i usług obejmujących wszystkie procesy produkcyjne realizowane przez klientów. W ofercie firmy znajdują się wagi platformowe, czujniki wagowe, wagi kontrolne, detektory metali i detektory rentgenowskie, a także oprogramowanie zarządzające recepturami i procesem produkcji.

SELS Sp. z o.o. Sp. komandytowa


ul. Malawskiego 5 A
02-641 Warszawa
tel. 22-848 08 42
fax 22-848 16 48
e-mail: sels@sels.pl
www.sels.pl
e-sklep: www.czujniki.com.pl

Firma SELS, posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w branży automatyki przemysłowej, jest największym polskim producentem czujników zbliżeniowych oraz dystrybutorem produktów renomowanych firm: SensoPart, Micro Detectors, Senix, MurrElektronik, Phoenix Contact, Mean Well, Ströter. Dostarczane przez nas rozwiązania techniczne znajdują zastosowanie w większości branż przemysłu – optymalizują procesy produkcji na każdym etapie, poprawiają ich jakość, efektywność i bezpieczeństwo.

Portfolio obejmuje czujniki indukcyjne (standardowe, wykonania specjalne, ATEX, IP69K), magnetyczne (również do siłowników), pojemnościowe, optyczne (w tym IP69K dla przemysłu spożywczego), ultradźwiękowe, systemy i czujniki wizyjne (detekcja obiektu, położenia, koloru, kształtu, kontrola jakości kodów DataMatrix, OCR, DPM), światłowody, enkodery, kurtyny i bariery bezpieczeństwa, kurtyny automatyki, zasilacze, kable i złącza, jonizatory.

Produkty dostępne są również w sprzedaży internetowej: www.czujniki.com.pl.

SEM


ul. Botaniczna 68 A
04-543 Warszawa
tel. 22-825 88 52
fax 22-825 84 51
e-mail: sem@sem.pl
www.sem.pl

Producent mierników, wyświetlaczy i systemów wizualizacji:

 • przemysłowych wyświetlaczy cyfrowych i tekstowych LED;
 • wyświetlaczy i tablic wielkoformatowych;
 • wyświetlaczy wagowych;
 • tablic informujących o wydajności pracy;
 • systemów monitorowania produkcji;
 • systemów kolejkowych;
 • programowanych mierników tablicowych.

Oferujemy gamę wyświetlaczy standardowych oraz wyświetlacze i tablice nietypowe, wykonane na specjalne zamówienia. Zapewniamy odczyt wielu parametrów technologicznych i wskaźników wydajności pracy, lokalnie i na dużych tablicach, wewnątrz obiektów i na otwartym powietrzu.

SIMEX Sp. z o.o.


ul. Wielopole 11
80-556 Gdańsk
tel. 58-762 07 77
fax 58-762 07 70
e-mail: info@simex.pl
www.simex.pl

SIMEX istnieje na rynku automatyki przemysłowej od 1986 roku jako producent i dystrybutor aparatury kontrolno-pomiarowej. Zakres naszej produkcji obejmuje urządzenia stosowane do pomiaru, regulacji i rejestracji: temperatury, ciśnienia, poziomu i przepływu. Oferowana aparatura kontrolno-pomiarowa znajduje zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, m.in.: w energetyce, ciepłownictwie, górnictwie, branży chemicznej, spożywczej, maszynowej, gospodarce wodno-ściekowej. Oferujemy także usługi związane z automatyzacją i realizacją pomiarów w procesach przemysłowych: kompletację i dostarczanie aparatury kontrolno-pomiarowej i sterującej; projektowanie systemów automatyki: od prostych pomiarów jednopunktowych, po integrację złożonych systemów sterowniczych; projektowanie systemów ważenia, m.in. zbiorników magazynowych i technologicznych; programowanie i wdrażanie systemów sterowania nadrzędnego z wizualizacją komputerową; montaż i uruchamianie aparatury; serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

SKAMER-ACM Sp. z o.o.


Siedziba:
ul. Rogoyskiego 26
33-100 Tarnów
tel. 14-632 34 00
fax 14-632 34 01
e-mail: tarnow@skamer.pl
Oddział:
ul. Kapelanka 11
30-347 Kraków
tel. 12-257 55 00
fax 12-257 55 01
e-mail: krakow@skamer.pl
www.skamer.pl

SKAMER-ACM to około 30 lat doświadczenia w zakresie szeroko pojętej automatyki przemysłowej, od prostych urządzeń pomiaru, regulacji, sterowania i rejestracji, po zaawansowane układy sterowania. Działalność firmy obejmuje: projektowanie, programowanie, montaż, rozruch, serwis, doradztwo techniczne, kompletację, sprzedaż elementów automatyki, osprzętu elektrotechnicznego i armatury przemysłowej. Firma jest twórcą KATALOGU AUTOMATYKI – systemu informatycznego działającego w Internecie (www.katalogautomatyki.pl), którego głównym celem jest zautomatyzowanie przepływu informacji techniczno-handlowej pomiędzy firmą SKAMER i firmami współpracującymi. SKAMER-ACM realizuje kompleksowo zadania z zakresu efektywności energetycznej,  począwszy od audytów energetycznych i efektywności energetycznej, poprzez pomoc w poszukiwaniu źródeł dofinansowania, skończywszy na wykonaniu instalacji i systemów monitoringu mediów energetycznych.

SMIT-OP Kowalewscy Sp. j.


Majdan 85 E
05-462 Wiązowna
tel./fax 73-445 30 00
e-mail: office@smit-tech.eu
www.smit-tech.eu

Maszyny pakujące – pakowanie poziome flowpack i kartonowanie.

 • Maszyny pakujące – pakowanie pionowe.
 • Maszyny pakujące – pakowanie artykułów technicznych w worki PE i kartony.
 • Urządzenia kontroli jakości do przemysłu spożywczego i farmaceutycznego: wagi kontrolne, detektory metali, rentgeny przemysłowe.
 • Części zamienne, serwis.

Sterling Fluid Systems Polska


The member of Flowserve
SIHI Pumps
ul. Poleczki 23
02-822 Warszawa
tel. 22-335 24 80
fax 22-335 24 82
e-mail: sterling@sterling.pl
www.sterling.pl

Konserwacja oparta na kontroli stanu staje się dziś rzeczywistością!

SIHIdetect jest idealnym rozwiązaniem do pomiaru poziomu  drgań oraz monitorowania stanu pompy, m.in. w celu wykrywania zużycia łożysk, braku wyważenia, braku osiowania, niedopuszczanych sił w rurociągach, kawitacji, przekroczenia maksymalnego natężenia przepływu itp. Czujnik SIHIdetect pozwala na monitorowanie wszystkich typów pomp cieczowych i pomp próżniowych. Pozwala również na kontrolę stanu pracy wentylatorów przemysłowych i silników elektrycznych.

Uniwersalne zastosowanie, kontrola wzrokowa za pośrednictwem wyświetlacza LED, łatwy montaż, wykonania dla strefy Ex, dedykowane oprogramowanie SIHIvibrosoft, zintegrowana pamięć alarmów, łatwość adaptacji do większości przemysłowych systemów sterowania.

TQMsoft


ul. Bociana 22 A
31-231 Kraków
tel. 12-397 18 81
fax 12-397 18 84
e-mail: info@tqmsoft.com.pl
www.tqmsoft.com

TQMsoft dostarcza dedykowane rozwiązania wspomagające systemy zarządzania jakością, kontrolę jakości oraz kolekcje i analizy danych pomiarowych. Klient otrzymuje pełne rozwiązanie z aplikacjami i zintegrowanym sprzętem pomiarowym, a także szkoleniami i konsultacjami. TQMsoft z sukcesem wdraża także urządzenia Andon do monitorowania produkcji (OEE) w czasie rzeczywistym. Wyróżniamy się fachowością ekspertów i długoletnią praktyką na rynku polskim.

W ramach wdrażanych rozwiązań posiadamy narzędzia do: zbierania danych, prowadzenia SPC na produkcji, oceny odbiorczej z AQL, analizy i raportowania wyników z maszyn (w tym CMM); nadzorowania przyrządów pomiarowych, MSA. Integrujemy także kontrolę momentów dokręceń, pomiar wielkości geometrycznych, zarządzanie niezgodnościami wewn. i zewn. Systemy wizualizacji Andon zapewniają monitorowanie wskaźników procesu TEEP, OEE, KPI, wydajności, dostępność, wykorzystanie, up-time. Każdy zainteresowany Klient może liczyć na fachową pomoc w specyfikacji potrzeb i doborze odpowiednich narzędzi.

TR Automatyka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.


ul. Lechicka 14
02-156 Warszawa
tel.22-886 10 16
e-mail: biuro@trautomatyka.pl
www.trautomatyka.pl

TR Automatyka Sp. z o.o. jest dostawcą urządzeń automatyki obiektowej. W branży ważenie/dozowanie możemy polecić m.in.: sygnalizatory i mierniki poziomu materiałów sypkich i cieczy firmy DINEL; pełną ofertę tensometrów i akcesoriów do budowy wag: platformowych, hybrydowych, zbiornikowych, samochodowych firmy UTILCELL;  moduły bezpieczeństwa z poziomem nienaruszalności bezpieczeństwa SIL3 firmy GM International; przetworniki wagowe w wersji ATEX Exia; puszki łączeniowe i specjalizowane pulpity sterownicze w wersji ATEX.

Ponadto w swojej ofercie posiadamy także: elektrozawory, manometry, presostaty, przetworniki ciśnienia, przetworniki temperatury, sygnalizatory przepływu, napędy pneumatyczne. Większość urządzeń możemy zaoferować w wykonaniu do stref zagrożonych wybuchem Ex. Zapewniamy doradztwo i dobór techniczny urządzeń pod konkretne aplikacje.

TURCK Sp. z o.o.


ul. Wrocławska 115
45-836 Opole
tel. 77-443 48 00
fax 77-443 48 01
e-mail: poland@turck.com
www.turck.pl

TURCK – producent elementów automatyki – oferuje m.in.:

 • automatyzację procesów przemysłowych: systemy zdalnych I/O i czujniki do montażu;
 • w strefach Ex, separatory iskrobezpieczne, komponenty dla PROFIBUS-PA i FOUNDATION Fieldbus;
 • automatyzację produkcji: systemy zdalnych I/O dla PROFIBUS-DP, DeviceNet, CANopen, ASI, Ethernet, czujniki;
 • systemy komunikacji bezprzewodowej;
 • czujniki: indukcyjne, fotoelektryczne, ultradźwiękowe, wizyjne i wiele innych;
 • wskaźniki i oświetlenia LED;
 • złącza, przewody i inne komponenty łączeniowe;
 • systemy identyfikacji RFID.

Reklama