Pokaż menu

Katalog WDP >

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |

Bizerba Polska Sp. z o.o.


ul. Lucyny Herc 28
20-328 Lublin
tel. 81-531 86 80
fax 81-531 86 81
marketing@bizerbapolska.pl
www.bizerbapolska.pl
www.bizerba.com

Bizerba to przedsiębiorstwo technologiczne o zasięgu globalnym, oferujące kompleksowe rozwiązania z zakresu ważenia, etykietowania, komunikacji oraz serwisu spożywczego dla handlu, przemysłu i logistyki. Kluczową wartością w portfolio Bizerby jest „ważenie”. Szeroki zakres produktów i rozwiązań systemowych odnosi się do etykietowania, ważenia, krojenia, przetwórstwa, kontroli i komisjonowania. Rozbudowana struktura serwisowa, począwszy od bieżącego serwisu, po materiały eksploatacyjne oraz usługi leasingowe, dopełnia kompletne portfolio Bizerby. Począwszy od 1866 r., Bizerba definiuje technologiczny rozwój w przemyśle spożywczym. Koncern jest obecny w 120 krajach. Bazę klientów tworzą międzynarodowe przedsiębiorstwa handlu detalicznego, przemysłu spożywczego, w szczególności branży mięsnej i piekarniczej. Siedziba koncernu znajduje się w Balingen w Niemczech. Firma zatrudnia 3300 pracowników na całym świecie w bezpośrednim oraz pośrednim kontakcie z klientem i należy do tej samej rodziny założycielskiej od pięciu generacji. Zakłady produkcyjne grupy mieszczą się w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Chinach, Meksyku i USA.

Bosch Rexroth Sp. z o.o.


ul. Jutrzenki 102/104
02-230 Warszawa
tel. 22-738 18 00
fax 22-758 87 35
e-mail: info@boschrexroth.pl
www.boschrexroth.pl

Serwis Bosch Rexroth zapewnia profesjonalne wsparcie, zarówno praktyczne, jak i teoretyczne, w zakresie eksploatacji układów napędu i sterowania. Firma Bosch Rexroth towarzyszy klientowi przez cały cykl życia produktu. W zakres bogatej oferty usług serwisowych wchodzą m.in.: montaż, uruchomienia, kompleksowa obsługa, diagnostyka, naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, sprzedaż części zamiennych, modernizacja urządzeń oraz instalacji hydraulicznych i elektrycznych.

Serwis naszej firmy to praktyczne rozwiązania oparte na wieloletnim doświadczeniu i otrzymywane z jednego, pewnego źródła. Firma Bosch Rexroth dysponuje wyróżniającym się na polskim rynku serwisem, który dzięki kompetencji i doświadczeniu swoich pracowników umacnia pozycję firmy jako czołowego dostawcy elementów, zespołów oraz układów napędu i sterowania. Posiadamy siedem biur regionalnych w: Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu.

Elektroniczne Systemy Ważące TEST


ul. Kolejowa 9
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 41-263 06 30
fax 41-263 06 31
tel. kom. 601 868 153
e-mail: biuro@eswtest.pl
www.wagi-samochodowe.com.pl
www.eswtest.pl

Główną specjalizacją naszej firmy są elektroniczne wagi samochodowe. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie wag samochodowych, od produkcji, przez dostawę, po montaż. Waga samochodowa doskonale sprawdza się w ciężkich warunkach przemysłowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm prowadzących skup i sprzedaż towarów masowych. Oferowane przez naszą firmę wagi samochodowe niosą ze sobą wiele zalet. Są szybkie i sprawne w montażu, dzięki czemu istnieje możliwość zmiany ich miejsca w przyszłości. Są trwałe i odporne na korozję, a co za tym idzie – nie wymagają konserwacji. Ponadto posiadają nowoczesne oprogramowanie i łatwość łączenia systemu wagowego z innymi systemami. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, serwisujemy także wagi samochodowe rozmaitych producentów. Jako zespół doświadczonych fachowców, w każdej chwili służymy Państwu swoją wiedzą i pomocą. Gwarantujemy Państwu produkty najwyższej klasy, solidne i sprawdzone przez wielu zadowolonych klientów.

HAVER TRADING Sp. z o.o.


ul. Kolejowa 3
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
tel. 71-796 02 04
fax 71-796 02 05
e-mail: htr@haverboecker.com
www.havertrading.pl

Spółka Haver Trading została utworzona w roku 2005, aby jako członek grupy HAVER objąć działaniem Polskę oraz niektóre państwa wschodnie.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierów, projektantów i techników serwisowych, a także dostępem do laboratoriów specjalistycznych grupy HAVER oraz własnym magazynem części zamiennych. Obszary, w których się specjalizujemy, to: • dostarczanie rozwiązań technologicznych w zakresie przesiewania materiałów masowych z zastosowaniem przesiewaczy HAVER oraz W.S. TYLER; • dostarczanie rozwiązań technologicznych w zakresie pakowania materiałów masowych, żywności, płynów, środków chemicznych z zastosowaniem maszyn HAVER, FEIGE oraz BEHN+BATES; • dostarczanie rozwiązań technologicznych w zakresie peletyzowania (grudkowania) materiałów sypkich z zastosowaniem peletyzerów HAVER; • dostarczanie rozwiązań technicznych w zakresie paletyzowania towarów workowanych z wykorzystaniem paletyzerów NEWTEC; • obsługa posprzedażna, tj. sprzedaż części zamiennych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

igus® Sp. z o.o.


ul. Działkowa 121 C
02-234 Warszawa
tel. 22-863 57 70
fax 22-863 61 69
e-mail: info@igus.pl
www.igus.pl

Firma igus® jest liderem w dystrybucji systemów dostarczania energii, przewodów elektrycznych oraz bezsmarownych, polimerowych łożysk ślizgowych i liniowych. W swojej ofercie posiadamy e-prowadniki przewodów wykonywane w różnych wersjach rozmiarowych i użytkowych, do wszystkich aplikacji i rodzajów ruchu oraz do każdej gałęzi przemysłu. Ponadto przewody elektryczne chainflex®, z gwarancją 36 miesięcy, stosowane w połączeniach ruchomych oraz wysoko wydajne ślizgowe łożyska polimerowe iglidur®, przegubowe igubal® i liniowe drylin®. Dzięki swojemu ponad 50-letniemu doświadczeniu w produkcji elementów z tworzyw sztucznych dostarczamy doskonałe i zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne do wszystkich gałęzi przemysłu. Ponadto oferujemy bezpłatne obliczenia żywotności, zużycia oraz ogólnej kontroli funkcyjnej w związku z planowanym zastosowaniem. W ofercie firmy znajduje się ponad 130 000 produktów dostępnych prosto z magazynu.

Mettler-Toledo Sp. z o.o.


ul. Poleczki 21
02-822 Warszawa
tel. 22-440 67 00
fax 22-440 67 38
e-mail: polska@mt.com
www.mt.com

METTLER TOLEDO jest światowym liderem produkującym urządzenia do ważenia i pomiarów, takie jak: wagi laboratoryjne, przemysłowe i handlowe. Ważnym elementem oferty są dynamiczne wagi kontrolne pracujące w linii produkcyjnej, detektory (wykrywacze) metalu oraz systemy kontroli rentgenowskiej. Nasza marka GARVENS jest liderem wśród producentów systemów ważenia dynamicznego do kontroli masy netto towarów paczkowanych. Nasza marka SAFELINE jest liderem wśród producentów urządzeń do wykrywania zanieczyszczeń produktów oraz zapewnienia jakości w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Produkujemy wagi przemysłowe każdego rodzaju. Ważenie przemysłowe zajmuje się procesami kontroli ważenia w branży farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej, metalowej, OEM oraz w dziedzinie transportu i logistyki. Dostarczamy wagi oraz usługi i produkty w dziedzinach surowców (odbiór dostaw, inspekcja), przygotowania produkcji, pakowania, kontroli masy netto i transportu, również poprzez partnerów i dealerów.

Polpack Sp. z o.o.


ul. Polna 129
87-100 Toruń
tel. 56-655 92 35
fax 56-655 92 38
e-mail: polpack@polpack.com.pl
www.polpack.com.pl

Polpack Sp. z o.o. – od ponad 20 lat na rynku. Firma z polskim kapitałem. Jest kompleksowym dostawcą produktów i usług z zakresu techniki napędowej.

Posiada w ofercie m.in.: przekładnie o budowie modułowej, silniki elektryczne i motoreduktory, serwomotory, przekładnie planetarne i przemysłowe, przemienniki częstotliwości, sprzęgła i wiele innych.

Jesteśmy wyłącznym, oficjalnym dystrybutorem wielu światowych producentów w branży przeniesienia napędu (BONFIGLIOLI, BENZLERS, MARTIN, GARLOCK, NERIMOTORI oraz wielu innych).

Posiadamy bogato wyposażony magazyn wyrobów gotowych, części zamiennych, wraz z zapleczem do serwisu i montażu przekładni. Dzięki temu jesteśmy w stanie ekspresowo realizować zamówienia naszych Kontrahentów.

Na nasze produkty oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz pomoc w doborze napędów przez zespół doświadczonych inżynierów.

Precia Polska Sp. z o.o.


ul. Lublańska 34
31-476 Kraków
tel. 12-411 50 50
fax 12-412 18 13
biuro.pl@preciamolen.com.pl
www.preciamolen.com.pl

Od projektu aż do utrzymania ruchu – grupa PRECIA MOLEN w 100% pokrywa potrzeby użytkowników w dziedzinie ważenia. Zapewniamy serwis gwarancyjny i serwis pogwarancyjny instrumentów wagowych o działaniu nieautomatycznym (NAWI), instrumentów wagowych o działaniu automatycznym (MID) wraz z peryferiami. W związku z tym, że PRECIA MOLEN posiada własne laboratorium ATEX, dostarczamy wagi idealnie dostosowane do pracy w strefach zagrożonych wybuchem Ex.
Nasza oferta obejmuje: wagi samochodowe; wagi kolejowe; wagi taśmociągowe; dozowniki taśmociągowe; wagi kontrolne (kontrola towarów paczkowanych); przemysłowe układy ważące – dozowanie, zestawianie mieszanin; wagi przesypowe – cykliczne; dynamiczne wagi do ładowarek i koparek; wagi pomostowe (magazynowe, paletowe) i zbiornikowe; wagi hakowe.

PUH „WIS” A. Walenczykowski, W. Olkiewicz Sp. j.


ul. Smoleńska 60
85-833 Bydgoszcz
tel. 52-340 94 87
fax 52-340 94 87 wew. 10
sekretariat@wis.bydgoszcz.pl
www.wis.bydgoszcz.pl

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie automatyki przemysłowej. Nasza specjalność to układy dozowania surowców:

 • projektowanie i doradztwo techniczne;
 • tworzenie oprogramowania dla: sterowników PLC, systemów wizualizacji i obsługi operatorskiej SCADA;
 • rozproszonych systemów automatyki DCS;
 • kompletacji i realizacji dostaw;
 • wykonania prefabrykatów: szaf, pulpitów, synoptyk itp.;
 • montażu i rozruchu instalacji;
 • szkolenia i serwisu;
 • dysponujemy doświadczonym zespołem projektantów, programistów, techników i montażystów.

Sartorius Intec Poland Sp. z o.o.


ul. Wrzesińska 70
62-025 Kostrzyn
tel. 61-656 02 98
fax 61-656 02 99
e-mail: biuro.pl@sartorius-intec.com
www.sartorius-intec.pl

Sartorius Intec należy do grupy Minebea, będącej światowym liderem w dziedzinie produkcji precyzyjnych łożysk kulowych i komponentów, a także oferującej innowacyjne technologie precyzyjne najwyższej jakości.

Sartorius Intec jest światowym liderem rynku w dziedzinie przemysłowych technologii pomiarowych w zakresie pomiaru i kontroli. Firma oferuje kompleksową gamę produktów, rozwiązań i usług obejmujących wszystkie procesy produkcyjne realizowane przez klientów. W ofercie firmy znajdują się wagi platformowe, czujniki wagowe, wagi kontrolne, detektory metali i detektory rentgenowskie, a także oprogramowanie zarządzające recepturami i procesem produkcji.

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.


ul. Techniczna 5
92-518 Łódź
tel. 42-293 00 00
e-mail: sew@sew-eurodrive.pl
www.sew-eurodrive.pl

SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o. jest światowym producentem motoreduktorów,  silników elektrycznych, serwonapędów i przemienników częstotliwości. Oferujemy pełną gamę motoreduktorów: walcowych, płaskich, ślimakowych i stożkowych.

Realizujemy wersje do pracy w środowiskach zagrożonych wybuchem oraz w innych trudnych, agresywnych warunkach. W naszej ofercie znajdują się również przekładnie przemysłowe i planetarne z momentem aż do 4000 kNm.

Koncepcja safetyDRIVE firmy SEW-EURODRIVE oferuje spójne produkty i rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo funkcjonalne, które mogą być w łatwy i niezawodny sposób zintegrowane w wielu maszynach i urządzeniach w zgodzie z nową Dyrektywą Maszynową 2006/42/Ec oraz EN ISO 13849-1.

Zapewniamy dobór, sprzedaż oraz uruchomienie gotowych rozwiązań dla aplikacji. Dysponujemy linią serwisową HOTLINE 24 h – tel. 602 739 739.

Zinner PPHU Witold Zinner


ul. Kopanina 2
60-105 Poznań
tel. 61-866 93 87
fax 61-848 94 06
e-mail: info@zinner.pl
www.zinner.pl
www.tensometry.zinner.pl

Od ponad 25 lat oferujemy kompletne urządzenia do pomiaru siły i masy – wagi, systemy wagowe, a także serwis i usługi.

 • Siłomierze
 • Tensometry (czujniki wagowe)
 • Systemy wagowe (rejestrujące, dozujące, etykietujące)
 • Wagi przemysłowe (platformowe, paletowe, najazdowe, fundamentowe)
 • Wagi zbiornikowe
 • Wagi przenośnikowe (taśmociągowe)
 • Wagi do rolnictwa (na paszowozy, do pomiaru skrobi, do rejestracji zbiorów)
 • Legalizacje wag, serwis, produkcja i wiele innych

Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego – dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie dostarczyć innowacyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Strona 1/1

Reklama