Pokaż menu

Firmy z okładek

MULTIPROJEKT  Radwag  Danfoss  

Reklama

Współpraca

Detektor nieszczelności – Ishida AirScan. Zabezpieczona jakość technologii MAP


Detektor nieszczelności

Ishida Europe wprowadza na rynek rewolucyjny, nowy detektor wycieku, który zapewnia zachowanie pełnej, 100-proc. szczelności opakowania jakiegokolwiek produktu, pakowanego w technologii MAP (Modified Atmosphere Packaging) z zastosowaniem CO2 jako czynnika w procesie pakowania w atmosferze modyfikowanej.

System zaprojektowany został dla dużego i zróżnicowanego asortymentu produktów, takich jak świeże mięso, drób, owoce morza, dania gotowe, owoce, sałatki, warzywa i produkty mleczne. Ishida AirScan wykorzystuje zaawansowaną technologię laserową, która pozwala na identyfikację wycieków CO2 w zamkniętych opakowaniach typu MAP. Wykrywa wyciek z przebić, począwszy od otworów o 0,5 mm średnicy, z prędkościami do 180 opakowań na minutę.

Ishida AirScan oferuje nieniszczącą i niezawodną w 100% metodę identyfikacji przecieków z opakowań MAP. Rozwiązanie to decyduje o zachowaniu świeżości wkładu oraz wydłużeniu czasu przydatności produktu do spożycia. Nie powoduje przy tym strat w wydajności i pozwala na utrzymanie minimalnych czasów pakowania.

Osiągnięcie pełnej szczelności opakowania minimalizuje ryzyko skarg ze strony konsumentów, jak i eliminuje zagrożenia wycofania produktów jako niezgodnych. Taki stan chroni przed potencjalnymi kosztami kar od detalistów i wpływa na wizerunek marki i reputację na rynku.

Fenix Systems Sp. z o.o.
www.ishidaeurope.com

Reklama