Pokaż menu

Katalog WDP > Urządzenia wykonawcze (2023)

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |

CANTONI MOTOR S.A.

Grupa Cantoni to największy w Polsce producent silników elektrycznych i systemów napędowych w zakresie mocy od 0,04 kW do 6000 kW oraz hamulców do silników elektrycznych.

  • Besel S.A. – rok założenia 1950 r.
  • Celma Indukta S.A. – rok założenia 1878 r. i 1920 r.
  • Emit S.A. – rok założenia 1921 r.
  • Ema-Elfa Sp. z o.o. – rok założenia 1954 r.
Oferta Grupy Cantoni obejmuje silniki jednofazowe i trójfazowe ogólnego przeznaczenia, o różnych klasach sprawności, oraz silniki do specjalnych zastosowań lub przeznaczone do pracy w szczególnych warunkach. Należą do nich silniki przeciwwybuchowe, trakcyjne, do pomp, dla przemysłu chemicznego i maszynowego, do pracy na statkach i w kopalniach oraz silniki do wielu innych aplikacji w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy silniki zaprojektowane i wykonane na indywidualne zamówienie klienta. Nasze silniki spełniają normy krajowe i międzynarodowe.


CANTONI MOTOR S.A.
ul. 3 Maja 28
43-400 Cieszyn
tel. 33 813 87 00
fax 33 813 87 01
motor@cantonigroup.com
www.cantonigroup.com

Flowserve SIHI Poland

Flowserve SIHI Poland (wcześniej Sterling Fluid Systems Polska)  jest jednostką operacyjną grupy Flowserve w Polsce. W ramach swojej działalności oferujemy cały przekrój urządzeń techniki pompowej Grupy Flowserve, zapewniając klientom pełne wsparcie zarówno w obszarze doboru urządzeń, ich dostawy i pełnej opieki posprzedażowej, obejmującej zarówno zakres odpowiedzialności gwarancyjnej, jak i pogwarancyjnej. 

Oferta produktowa obejmuje pompy procesowe i przemysłowe rozpoznawalne m.in. pod markami Durco, Worthington, SIHI oraz szeroki zakres pomp próżniowych i kompresorów – pompy i kompresory z pierścieniem cieczy – KPH, LEM, LPH i pompy suchobieżne – SIHI Dry, SIHI Boost oraz rozwiązania inżynieryjne w formie kompletnych stacji wytwarzania próżni i stacji kompresorowych dla wielu zastosowań w przemysłach chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym, energetycznym, dostawy wody/odprowadzania ścieków, tworzyw sztucznych, stalowym, papierniczym i maszynowym.


Flowserve SIHI Poland
the member of Flowserve Group

ul. Poleczki 23
02-822 Warszawa
tel. 22 335 24 80
fax 22 335 24 82
Sales_PL@flowserve.com
www.flowserve.com

Grupa Cantoni Fabryka Aparatury Elektrycznej EMA-ELFA Sp. z o.o.

EMA-ELFA Sp. z o.o. (założona w roku 1954) jest producentem szerokiej gamy aparatury elektrycznej stosowanej m.in. w przemyśle elektromaszynowym, stoczniowym, w budownictwie oraz górnictwie. Oferta obejmuje: ● elektromagnetyczne hamulce tarczowe prądu stałego (m.in. o Mh nawet do 5000 Nm); ● hamulce serii 2H2SP...BT o ograniczonym poziomie hałasu, spełniające rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, np. w teatrach, salach koncertowych; ● hamulce przeciwwybuchowe serii NEX do przestrzeni zagrożonych wybuchem gazów i pyłów z cert. ATEX; ● hamulce serii HEX o pełnej obudowie ognioszczelnej dla przemysłu górniczego i chemicznego; ● hamulce prądu zmiennego (m.in. serii HZg zasilane 3-fazowym napięciem, pozwalające na osiągnięcie Mh od 20 do 400 Nm w 5 wielk. mech.); ● hamulce i sprzęgła proszkowe; ● zwalniaki elektrohydrauliczne – także z ATEX; ● przyciski sterownicze EFM; ● odłączniki i przełączniki zatablicowe; ● gniazda i wtyczki do wózków akumulatorowych; ● śruby do podnośników i wind; ● wrzeciona do zasuw i zaworów.


Grupa Cantoni
Fabryka Aparatury Elektrycznej EMA-ELFA Sp. z o.o.

ul. Pocztowa 7
63-500 Ostrzeszów
tel. 62 730 30 51
fax 62 730 33 06
handel@ema-elfa.pl
www.cantonigroup.com

Grupa Cantoni CELMA INDUKTA S.A.

CELMA INDUKTA SA posiada ponad 100-letnie doświadczenie w zakresie produkcji maszyn elektrycznych. Dostarczamy klientom konkretne i kompleksowe rozwiązania, zapewniamy wysoką jakość oraz właściwy serwis w zakresie silników i napędów elektrycznych. Nasze silniki dostarczamy na rynek krajowy i rynki zagraniczne.
Funkcjonujemy w oparciu o ISO 9001 oraz ISO 14001. Produkowane silniki elektryczne są zgodne z wymaganiami PN, IEC, EN, ATEX oraz NEMA, CSA, UL, EAC. 
Główną grupę silników wytwarzanych przez CELMA INDUKTA SA stanowią trójfazowe silniki klatkowe ogólnego przeznaczenia (m.in. o klasie sprawności IE3 i IE4), które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Pozostała część produkcji to silniki specjalne, dostosowywane do specyficznych warunków pracy, np. w przemyśle wydobywczym, chemicznym, hutniczym lub stoczniowym.
Obecnie większość asortymentu zakładu, w tym również silniki przeciwwybuchowe, oferowane są ze znakiem CE.


Grupa Cantoni
CELMA INDUKTA S.A.

ul. 3 Maja 19
43-400 Cieszyn
tel. 33 470 17 00
fax 33 470 17 97
celmaindukta@cantonigroup.com
www.cantonigroup.com

Grupa Cantoni Fabryka Silników Elektrycznych BESEL S.A.

Firma BESEL SA produkuje silniki elektryczne już od roku 1950. Oferujemy silniki indukcyjne 3-fazowe oraz 1-fazowe ogólnego przeznaczenia w wielkościach mechanicznych 56, 63, 71, 80 i 90 mm i zakresie mocy od 0,04 kW do 3 kW.
Nasza oferta zawiera również silniki specjalnego przeznaczenia przystosowane do coraz bardziej zaawansowanych wymagań rynku. Zaopatrujemy w silniki maszyny i urządzenia przemysłu wentylatorowego, chemicznego, pompowego, spożywczego, elektromaszynowego oraz inne, gdzie wymagane jest dostosowanie wyrobu do potrzeb Klienta.
Poszerzamy ciągle swoją ofertę o nowe rozwiązania, takie jak silniki energooszczędne zarówno 3-fazowe, jak i 1-fazowe oraz zespoły napędowe oparte o reduktory 
i przemienniki częstotliwości.
Coraz więcej naszych wyrobów trafia na wymagające rynki zagraniczne całego świata. Klienci Beselu stosują nasze rozwiązania w swoich często bardzo zaawansowanych urządzeniach, gdzie niezawodność i jakoś produktu jest najbardziej pożądaną cechą. 


Grupa Cantoni
Fabryka Silników Elektrycznych BESEL S.A.

ul. Elektryczna 8
49-300 Brzeg
tel. 77 416 28 61
fax 77 416 68 68
besel@cantonigroup.com
www.cantonigroup.com

Grupa Cantoni Zakład Maszyn Elektrycznych EMIT S.A.

Zakład Maszyn Elektrycznych EMIT S.A. (rok założenia 1921) jest jednym z czołowych w Polsce producentów trójfazowych maszyn elektrycznych niskiego i wysokiego napięcia, średniej i dużej mocy. Dostarczamy napędy dla firm sektora paliwowo-energetycznego, chemicznego, papierniczego, stoczniowego, górniczego i elektromaszynowego w kraju i za granicą.  Nasze wyroby wykonujemy w oparciu o system jakości ISO 9001 wg norm PN, IEC, EN i NEMA/CSA. Podstawowy zakres produkcji EMIT S.A. zawiera około 2,5 tysiąca typów maszyn elektrycznych, tj. silniki indukcyjne (pierścieniowe i klatkowe) o mocy od 90 kW do 6000 kW, w tym: silniki wysokiego napięcia (10–11 kV), silniki średniego napięcia (3–6 kV), silniki niskiego napięcia (do 1 KV), silniki pierścieniowe niskiego i wysokiego napięcia, silniki przeciwwybuchowe.
Oferujemy także nietypowe wykonania według wymagań klientów (np. silniki dla pomp zatapialnych, silniki górnicze do napędu organów urabiających kombajnu czy innych maszyn górniczych).


Grupa Cantoni
Zakład Maszyn Elektrycznych EMIT S.A.

ul. Narutowicza 72
99-320 Żychlin
tel. 24 285 10 14
fax 24 285 20 05
emit@cantonigroup.com
www.cantonigroup.com

HF Inverter Polska SC

Technika napędowa jest obecna w naszym życiu przez całą dobę. Wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, dostęp do wody, prądu i żywność – wszystko to uzależnione jest od sprawnie działających napędów. Dlatego pożądane jest mieć w pobliżu partnera, który specjalizuje się w technice napędowej i w swojej ofercie posiada niezawodne produkty. Każdą potrzebę naszych Klientów traktujemy jako niepowtarzalne wyzwanie, któremu sprostamy dzięki naszej kreatywności, sprawności w działaniu i szerokiej ofercie. Jesteśmy technicznie autentyczni, gdy zaczynamy zajmować się powierzonym zadaniem, wykonujemy je z pełnym zaangażowaniem i pasją. Nasi Klienci mogą liczyć na nasze pełne wsparcie techniczne. Zapraszamy do współpracy! 

HF Inverter Polska SC
ul. M. Skłodowskiej-Curie 101 E
87-100 Toruń
tel. 56 653 99 16
tel. 56 623 73 16
fax 56 623 73 17
biuro@hfinverter.com
www.hfinverter.com

Invertek Drives Polska Sp. z o.o.

Invertek Drives Polska Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem angielskiej firmy Invertek Drives, gdzie od ponad 25 lat produkujemy światowej klasy przemienniki częstotliwości, w seriach dedykowanych do stosowania w ekonomicznych rozwiązaniach automatyki ogólnej ODE-3, w wymagających aplikacjach automatyki przemysłowej  ODP-2, w energooszczędnych systemach sterowania pompami i wentylatorami ODV-3, w aplikacjach do wind osobowych ODL-2. Unikalne rozwiązanie sterowania silnikami jednofazowymi, silnikami BLDC, PM, synchroniczno-reluktancyjnymi SynRM oraz indukcyjnymi  czyni naszą firmę rozpoznawalną w świecie napędów. Idąc z duchem czasu, wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania: komunikację Bluetooth i aplikację na telefon komórkowy pozwalającą na szybką parametryzację. Zakres mocy 0,37–250 kW zasilanych w zakresie napięć 110 V, 240 V, 480 V, 600 V. Jakość naszych produktów jest na najwyższym światowym poziomie ze standardową dwuletnią gwarancją, z możliwością przedłużenia do lat 5.

Invertek Drives Polska Sp. z o.o.
ul. Spalska 26/28
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. 44 723 40 05
fax 44 723 40 06
inbox@invertekdrives.com.pl
www.invertekdrives.com.pl

LINAK Danmark A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

LINAK Polska jest biurem regionalnym koncernu LINAK®, lidera systemów elektrycznych siłowników liniowych.
Zajmujemy się sprzedażą systemów siłowników elektrycznych, które wykonują każde zadanie związane z podnoszeniem, opuszczaniem, regulacją i dostrajaniem. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, nowoczesna technologia i niezawodność.

Oferta produktowa firmy LINAK liczy ponad 7000 różnych artykułów, w tym:
● siłowniki liniowe ● siłowniki TWINDRIVE® ● kolumny podnoszące
● skrzynki kontrolne ● piloty ● akcesoria

Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia i pracy ludzi. LINAK posiada oddziały i dystrybutorów w wielu krajach na całym świecie, a zasięg firmy stale rośnie. Służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiednich rozwiązań stosowanych w przemyśle. 


LINAK Danmark A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce
Al. Zjednoczenia 36
01-830 Warszawa
tel. 22 295 09 70/71
info@linak.pl
www.linak.pl

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.

SEW-EURODRIVE Polska jest światowym ekspertem techniki napędowej oraz automatyzacji produkcji.  Dla każdej aplikacji dobieramy indywidualne rozwiązania oparte na motoreduktorach, przekładniach, silnikach, falownikach, komponentach techniki decentralnej oraz techniki serwo firmy SEW-EURODRIVE. Inwestujemy w Strategię Zrównoważonego Rozwoju i cyfryzację – tworząc nowe rozwiązania, jak na przykład silniki synchroniczne DR2C.. lub Drive Radar®. Dysponujemy specjalistyczną obsługą serwisową 24/7 oraz szeroką ofertą szkoleniową. Systemy napędowe SEW-EURODRIVE znajdują zastosowanie w wielu branżach: przemysł motoryzacyjny, budowlany, produkcji napojów, żywności i dóbr konsumpcyjnych, transport i logistyka, systemy obsługi w portach i na lotniskach.
Międzynarodowy charakter firmy zapewnia wysokie standardy jakości. Potwierdza to wdrożony w SEW-EURODRIVE Polska system zarządzania jakością i higieną pracy ISO 9001-2015 oraz 45001:2018. Wybór techniki napędowej „made by SEW” jest gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa inwestycji.

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.
ul. Techniczna 5
92-518 Łódź
tel. 42 293 00 00
sew@sew-eurodrive.pl
www.sew-eurodrive.pl

ZD-MOTOR

Jesteśmy specjalistami w technice napędowej.  Od dekady wspieramy naszych Klientów w podnoszeniu wydajności i konkurencyjności, dostarczając wiedzę i nowoczesną technikę napędową. Specjalizujemy się w małych napędach AC, DC i BLDC. W naszej ofercie posiadamy:

  • motoreduktory walcowe AC, DC i BLDC w zakresie mocy od 10 W do 300 W;
  • motoreduktory planetarne AC, DC i BLDC w zakresie mocy od 10 W do 900 W;
  • napędy bębnowe AC i BLDC w zakresie mocy od 30 W do 2.20 kW;
  • precyzyjne przekładnie planetarne;
  • precyzyjne przekładnie cykloidalne.

ZD-MOTOR Sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 101 E
87-100 Toruń
tel. 56 653 99 16
tel. 56 623 73 16
fax 56 623 73 17
biuro@zdmotor.eu
www.zdmotor.eu

Strona 1/1

Reklama