Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek
    
 

Reklama

Współpraca

O kwartalniku

Kwartalnik techniczno-informacyjny
„Ważenie, Dozowanie, Pakowanie”


Czasopismo wydawane jest z myślą o czytelnikach zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką ważenia w procesach przemysłowych, dozowania oraz pakowania. Na łamach tego periodyku znajdą Państwo ciekawe artykuły naukowe i techniczne opisujące systemy ważąco-dozujące, maszyny i urządzenia pakujące oraz ich zastosowanie m.in. w takich gałęziach przemysłu, jak:
 
  • przemysł farmaceutyczny,
  • przemysł spożywczy,
  • przemysł rozlewniczy,
  • przemysł kosmetyczny,
  • przemysł chemii gospodarczej,
  • i inne.

Pismo adresowane jest do grupy fachowców w tych dziedzinach. Zawiera nowości i porady techniczne, prezentuje nowatorskie rozwiązania technologiczne, jak również ich aplikacje w przemyśle. Ponadto znajdziecie w nim Państwo informacje nt. działalności organizacji branżowych oraz zapowiedzi i relacje z imprez targowych i konferencji. Periodyk rozprowadzany jest w formie prenumeraty i promowany na większości targów branżowych w kraju.

Nad zapewnieniem odpowiedniego poziomu kwartalnika „Ważenie, Dozowanie, Pakowanie” czuwa, powołana w tym celu, Rada Programowa, która jest gwarantem jakości i profesjonalizmu zawartych w piśmie treści. Czasopismo współpracuje z wieloma znanymi w kraju i na świecie firmami reprezentującymi branże wagarską i opakowaniową, a także z przedstawicielami świata nauki. Po tytuł sięgają specjaliści z uczelni technicznych w kraju, instytutów i ośrodków badawczo-rozwojowych. Mamy nadzieję, że sięgając po nasze pismo, znajdą w nim Państwo ciekawe i aktualne tematy.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Adres redakcji:
47-400 Racibórz, ul Środkowa 5
tel. 32 755 18 47
e-mail: redakcja.wdp@drukart.pl
Internet: www.drukart.pl

Reklama