Pokaż menu

Katalog WDP > Systemy znakowania i etykietowania (2023)

Filtr: A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z |

AGJ Sp. j. Systemy Etykietowania i Znakowania Linie Produkcyjne

AGJ Sp. j. jest ekspertem w tworzeniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu etykietowania samoprzylepnego i znakowania produktów.  Program produkcji obejmuje również: kompletne linie produkcyjne, dozujące, etykietujące, znakujące, transportery standardowe i liniujące, stoły akumulacyjne oraz urządzenia specjalne wykonywane na zamówienie. Uzupełnieniem naszej oferty są rozwiązania najlepszych producentów wybranych branż związanych z automatyczną identyfikacją, znakowaniem i pakowaniem. Drukarki do maszyn pakujących, lasery znakujące, drukarki etykiet, drukarki atramentowe małego pisma i wysokiej rozdzielczości. Zaklejarki do kartonów, owijarki do palet, systemy Auto ID. Pełen zakres materiałów eksploatacyjnych (etykiety, taśmy, płyny), serwis urządzeń gwarancyjny i pogwarancyjny. Na wyłączność reprezentujemy firmy EC-JET, UBS Code oraz SAVEMA. Zapraszamy do współpracy. 

AGJ Sp. j. A. Krajniak G. Michalak J. Sroczyński
ul. Zakole 10
63-000 Środa Wlkp.
tel. 61 285 85 14
tel. kom. 604 14 66 14
biuro@agj.com.pl
www.agj.com.pl

Codemax A. Kowalska K. Wiśniewski Sp. j.

Codemax Sp. j. jest dystrybutorem drukarek przemysłowych od ponad 20 lat. Oferuje
drukarki przemysłowe małego pisma (kartrydżowe TIJ i tzw. „plujki” CIJ) marki Citronix i wysokiej rozdzielczości (Hi-Res) marki Limitronic. Firma zapewnia kompleksowe rozwiązania dla każdego klienta, projektując i instalując zarówno rozbudowane linie drukujące, jak i pojedyncze stanowiska do znakowania. Jako wyłączny dystrybutor sprzedawanych drukarek na rynku krajowym, Codemax Sp. j. dostarcza także materiały eksploatacyjne oraz zapewnia usługi serwisowe, co gwarantuje klientom solidne wsparcie przez cały okres użytkowania urządzeń drukujących.


Codemax A. Kowalska 
K. Wiśniewski Sp. j.

ul. Szwoleżerów 123A
05-091 Ząbki k. W-wy
tel./fax 22 781 51 17
tel. 22 698 10 46
codemax@codemax.eu
www.codemax.eu

COMP SA Oddział Nowy Sącz NOVITUS – Centrum Technologii Sprzedaży

NOVITUS jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, urządzeniach automatycznej identyfikacji i wagach elektronicznych. NOVITUS jest zarówno oddziałem, jak i marką należącą do firmy COMP SA.
Jedną z głównych gałęzi produktowych oferowanych przez NOVITUS są urządzenia ważące. Oferta obejmuje: wagi proste, wagi kalkulacyjne, wagi dedykowane do pracy w boksach kasowych, wagi etykietujące oraz wagi platformowe. NOVITUS oferuje także innowacyjne rozwiązania dla przemysłu oparte na wagach dynamicznych. Są to usprawniające proces produkcyjny ręczne lub automatyczne systemy ważąco-etykietujące. Dużym atutem są również, wykorzystywane do sortowania produktów, dyskryminatory i klasyfikatory produktów według masy.


COMP SA Oddział Nowy Sącz
NOVITUS – Centrum Technologii Sprzedaży

ul. Nawojowska 118
33-300 Nowy Sącz
tel. 18 444 00 20
fax 18 444 07 90
wagi@novitus.pl
www.novitus.pl

GS1 Polska

GS1 Polska zarządza Systemem GS1 w Polsce, jest jedyną na terenie Polski instytucją upoważnioną do nadawania kodów kreskowych GS1. Wspiera ponad 35 tys. firm we wdrażaniu standardów GS1, stanowiących zbiór rozwiązań i narzędzi identyfikacyjnych oraz komunikacyjnych. Jednym z kluczowych standardów jest numer GTIN (Globalny Numer Jednostki Handlowej) wykorzystywany powszechnie do identyfikacji produktów i usług w handlu tradycyjnym i online.
Na potrzeby polskich odbiorców GS1 Polska stworzyła platformę eProdukty, która jest rejestrem wszystkich produktów identyfikowanych numerem GTIN (kodem EAN).
Produkty, oprócz numeru GTIN, posiadają również kilka dodatkowych atrybutów. Wszystkie informacje o produktach dostarczane są przez Uczestników Systemu
GS1. W rejestrze eProdukty znajduje się obecnie prawie 400 mln. produktów, a średni miesięczny przyrost produktów szacowany jest na 15 mln.

GS1 Polska
ul. E. Estkowskiego 6
61-755 Poznań
tel. 61 852 37 94
biuro@gs1pl.org
www.gs1pl.org

LINAK Danmark A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

LINAK Polska jest biurem regionalnym koncernu LINAK®, lidera systemów elektrycznych siłowników liniowych.
Zajmujemy się sprzedażą systemów siłowników elektrycznych, które wykonują każde zadanie związane z podnoszeniem, opuszczaniem, regulacją i dostrajaniem. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, nowoczesna technologia i niezawodność.

Oferta produktowa firmy LINAK liczy ponad 7000 różnych artykułów, w tym:
● siłowniki liniowe ● siłowniki TWINDRIVE® ● kolumny podnoszące
● skrzynki kontrolne ● piloty ● akcesoria

Celem firmy jest dostarczanie innowacyjnych systemów siłowników, które poprawiają jakość życia i pracy ludzi. LINAK posiada oddziały i dystrybutorów w wielu krajach na całym świecie, a zasięg firmy stale rośnie. Służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiednich rozwiązań stosowanych w przemyśle. 


LINAK Danmark A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce
Al. Zjednoczenia 36
01-830 Warszawa
tel. 22 295 09 70/71
info@linak.pl
www.linak.pl

Minebea Intec Poland Sp. z o.o.

Minebea Intec jest częścią grupy MinebeaMitsumi – globalnego producenta elementów elektromechanicznych o dużej dokładności, mających zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Minebea Intec oferuje szeroki zakres urządzeń, rozwiązań i usług obejmujących wszystkie procesy produkcyjne, pozwalających na doskonalenie jakości oraz zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności linii produkcyjnych i pakujących.  Katalog produktów Minebea Intec obejmuje:
• Wagi automatyczne • Detektory metali • Systemy kontroli rentgenowskiej • Systemy ważąco-etykietujące • Systemy wizyjne • Wagi nieautomatyczne, platformy wagowe • Czujniki wagowe do wag zbiornikowych • Wskaźniki, akcesoria do wag • Oprogramowanie SPC.
Dzięki globalnej obecności firma Minebea Intec jest zawsze blisko klienta, poczynając od doradztwa przy doborze urządzenia i wsparcia na etapie projektowania, poprzez instalacje i kalibracje, prace konserwacyjne i naprawy, aż do modernizacji urządzeń czy szkoleń dla użytkowników.

Minebea Intec Poland Sp. z o.o.
ul. Wrzesińska 70
62-025 Kostrzyn
tel. 61 656 02 98
biuro.pl@minebea-intec.com
www.minebea-intec.com

MULTIVAC Sp. z o.o.

MULTIVAC, FRITSCH i TVI pod wspólną marką. 

Grupa MULTIVAC oferuje kompletne rozwiązania do pakowania i przetwarzania: żywności, produktów medycznych i farmaceutycznych oraz towarów przemysłowych. Jako lider technologiczny nieustannie wyznacza nowe standardy na rynku, wspierając zarówno małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa. Portfolio Grupy MULTIVAC obejmuje różnorodne technologie pakowania, rozwiązania automatyzacji, krojenia 
i porcjowania, systemy znakowania i kontroli, a także materiały opakowaniowe. Oferta MULTIVAC to rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta – od krojenia i porcjowania po technologię pieczenia. Nasz zespół ekspertów oferuje wsparcie klienta począwszy od wstępnej konsultacji, aż po doskonały serwis posprzedażowy. 
Nasze portfolio obejmuje także urządzenia dla przemysłu firmy BIZERBA.

MULTIVAC Sp. z o.o.
Natalin, ul. Ziemska 35
21-002 Jastków
tel. 81 746 67 00
mupl@multivac.pl
www.multivac.pl

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny

Oferujemy urządzenia do znakowania i etykietowania dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Oferta Łukasiewicz – Krakowskiego Instytutu Technologicznego obejmuje m.in.: • znakowarki kartoników do nanoszenia na ich powierzchni znaków alfanumerycznych typu nr serii, data ważności itp. metodą wygniatania lub termodruku; • znakowarki termiczne do półautomatycznego znakowania, tj. wygniatania gorącymi czcionkami znaków alfanumerycznych na materiałach termoplastycznych; • głowice znakujące do nanoszenia ustalonego zestawu znaków alfanumerycznych na powierzchnie płaskie i nieruchome w momencie znakowania, takie jak etykiety, kartoniki, saszetki, torebki; głowice mogą drukować np.: datę produkcji, datę ważności, nr serii, nr pakowacza itd.; • etykieciarki, m.in. do automatycznego naklejania etykiet samoprzylepnych na opakowania cylindryczne różnego rodzaju oraz na opakowania z powierzchnią boczną i płaską.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny
ul. Zakopiańska 73
30-418 Kraków
tel: +48 12 26 18 324
sekretariat@kit.lukasiewicz.gov.pl
sprzedaz@kit.lukasiewicz.gov.pl
https://kit.lukasiewicz.gov.pl

SKK SA

SKK SA oferuje dedykowane systemy znakowania. Dzięki współpracy z czołowymi światowymi dostawcami drukarek i aplikatorów etykiet nasze rozwiązania spełniają najwyższe standardy jakości. Własna drukarnia fleksograficzna pozwala nam dostarczać szeroki asortyment etykiet i przywieszek dopasowanych do indywidualnych potrzeb i modeli biznesowych naszych Klientów. Oferujemy etykiety i przywieszki papierowe czyste, kolorowe oraz z tworzyw specjalizowanych do specjalnych zastosowań.
30 lat obecności na rynku plasuje nas wśród liderów dostawców systemów automatycznej identyfikacji. Oferujemy rozwiązania optymalizujące i automatyzujące działalność przedsiębiorstw w obszarach produkcji, logistyki, sprzedaży, serwisu.


SKK SA
ul. Gromadzka 54 A
30-719 Kraków
tel. 12 293 27 00
zapytanie@skkglobal.com
www.skk.com.pl

Strona 1/1

Reklama