Pokaż menu

Firmy z okładek

Blumenbecker  IshidaRadwag  RS Components Sp. z o.o.

Reklama

Współpraca

Food Industry Support – nowa platforma dla producentów żywności oraz ich dostawców
W dynamicznie zmieniającym się świecie technologia oferuje olbrzymie możliwości. Wspiera i optymalizuje procesy wewnątrz firmy. Pomaga tworzyć przewagę konkurencyjną poprzez budowanie relacji z otoczeniem biznesowym.
 
Realne wsparcie dla firm produkcyjnych stanowi jednak tylko w sytuacji, kiedy narzędzia te zostaną właściwie dobrane i wdrożone.

Tu ważne są odpowiedzialność i kompetencje dostawców oferujących rozwiązania. Począwszy od zaawansowanych i skomplikowanych systemów wspierających pracę produkcji po unikatowe umiejętności doradcze.

Właśnie te wartości stanowią propozycję nowej platformy Food Industry Support – skierowanej do polskich producentów i przetwórców żywności oraz ich dostawców.

Branża stoi przed wieloma wyzwaniami. Automatyzacja procesów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa czy rosnące oczekiwania jakościowe klientów – to tylko wybrane z nich.

Dlatego naszym celem było stworzenie projektu gdzie osoba szukająca wiedzy znajdzie oprócz odpowiedzi na powyższe pytana wszystko w jednym miejscu.  

Zadaniem platformy jest  inspirowanie do innowacyjności. Naszym zdaniem nieuniknionego kierunek rozwoju przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce i na świecie.

Zapraszamy na stronę: https://foodindustry-support.pl/ – najbardziej technologicznej platforma dla producentów sektora spożywczego w Polsce.


Maciej Ratajczak – dyrektor zarządzający Food Industry Support

 

Reklama