Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek
    
 

Reklama

Współpraca

Konferencja organizowana przez Klaster CPG – Creative Packaging Group na targach Warsaw Pack 2024


Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Klastra CPG nr F1.32 podczas nadchodzącej 9. edycji targów Warsaw Pack, która odbędzie się w dniach 23 – 25 kwietnia 2024 roku. Wspólnie z Ptak Warsaw Expo Klaster CPG przygotowuje także konferencję towarzyszącą targom, która odbędzie się 24 kwietnia 2024 r. w hali E, w sali konferencyjnej nr 1 i potrwa od godz. 11.00 do godz. 14.00.Przedstawiciele firm członkowskich oraz zaproszeni goście zmierzą się z tematem „Ewolucja opakowań: digitalizacja, sztuczna inteligencja i rozporządzenia UE jako siła napędowa przemysłu” i podzielą się swoimi doświadczeniami oraz spojrzeniem na wpływ nowoczesnych technologii, i przepisów UE na branżę opakowaniową.

Targi Warsaw Pack to znakomite wydarzenie, które stało się stałym i prawie że obowiązkowym punktem w kalendarzu branżowym,  dlatego też jest to doskonała szansa do prezentacji innowacyjnych rozwiązań, nawiązania cennych kontaktów biznesowych oraz dyskusji na tematy kluczowe dla rozwoju polskiego rynku opakowaniowego.
Udział klastra w targach ma na celu stworzenie przestrzeni do spotkań, do wymiany wiedzy oraz do inspirujących dyskusji dla specjalistów. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr F1.32, gdzie będziecie mieli Państwo okazję do poznania członków Creative Packaging Group oraz zapoznać się z ich ofertą.

Zaprezentują się tam firmy Automatec Sp. z o.o., Nord Napędy Sp. z o.o., Pharma-Tech A/S, Promark Produkcja Sp. z o.o. oraz Tarnoplast Sp. z o.o.

Ponadto, na indywidualnych stanowiskach będzie można zapoznać się z pozostałymi firmami członkowskimi, takimi jak: Empra, Igus Sp. z o.o., Kram FC Sp. z o.o., Labeltec Sp. z o.o., Ls Tech Sp. z o.o., Fabryka Systemów Pakujących Pablo PL Sp. z o.o., PGS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Polpack Zeus Sp. z o.o., Polpak Sp. z o.o., Turck Sp. z o.o. oraz Silny&Salamon Sp. z o.o.
W ramach targów Warsaw Pack 2024, Klaster CPG przygotował także konferencję, która skoncentruje się na temacie "Ewolucja opakowań: digitalizacja, sztuczna inteligencja i regulacje UE jako czynniki napędzające przemysł". Wydarzenie odbędzie się drugiego dnia targów, w godzinach od 11:00 do 14:00. Wszyscy prelegenci opowiedzą o zagadnieniach, z którymi spotykają się w codziennej pracy, a także o tym, jak sami przygotowują się do nadchodzących zmian i rewolucjonizują własne wyroby i procesy produkcyjne.

Dr Radosław Maruszkin, z Kancelarii Adwokackiej ,,Maruszkin” zapozna uczestników z prawem opakowaniowym w UE. Temat „Digitalizacja narzędziem wzrostu efektywności oraz niezawodności produkcji” omówi Krzysztof Kondziela z firmy Turck Sp. z o.o. Wśród gości będzie Marcin Zieliński, z firmy Promark SA, który podejmie temat „Znakowanie kodami 2D, niezwykłe możliwości optymalizacji produkcji, logistyki i marketingu”. Podczas konferencji zamierzymy się również z zasadnością tworzenia związków branżowych na przykładzie naszego Klastra oraz zadamy sobie pytanie czy AI w codziennej pracy branży opakowaniowej to ratunek na przyszłość, czy chwilowy trend. Całe spotkanie zostanie zakończone panelem dyskusyjnym, który zapewni podsumowanie podjętych wcześniej zagadnień i rozwieje wątpliwości, które nasuną się w ciągu całego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z agendą konferencji oraz do udziału w zaplanowanych prezentacjach! https://warsawpack.pl/konferencje-2024/

Konferencje organizowane przez Klaster CPG to nie tylko miejsce do dyskusji i wymiany poglądów, lecz także bodziec dla dalszego rozwoju innowacyjności oraz do dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych i regulacyjnych. Wierzymy, że nasze wydarzenie przyczyni się do budowania przyszłości polskiej branży opakowaniowej.
Nie przegapcie Państwo tej wyjątkowej okazji! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska F1.32 na Warsaw Pack 2024 oraz udziału w konferencji Klastra CPG. Do zobaczenia na targach!
 
Klaster Creative Packaging Grup to grupa przedsiębiorców z branży opakowaniowej.
Jesteśmy pasjonatami, praktykami i miłośnikami opakowań na wszystkich etapach kontaktu z produktem!
Klaster CPG stworzony został w ciekawych czasach dla polskiego i europejskiego packagingu.
Ekologia staje się najważniejszym drogowskazem w naszej codziennej pracy, przepisy krajowe i unijne motywują nas do pozytywnych zmian.

Starać się należy, żeby te zmiany wiązały się z rozwojem, osiągnięcie tego możliwe jest tylko dzięki ponadkonkurencyjnej współpracy. Klaster CPG to połączenie sił, doświadczeni i kreatywność, żeby razem osiągnąć więcej!

Czerpanie profitów z bycia częścią grupy, to jedno z założeń klastra. Członkowie pod szyldem Klastra CPG promują swoja działalność poprzez udział w konferencjach, targach i eventach biznesowych. Firmy zrzeszone w swoich badaniach i planach rozwoju bazują na zapleczu naukowo-technicznym Politechniki Koszalińskiej, Członka Wspierającego Klastra CPG.
Nawiązane współprace, dzięki przynależności do jednej grupy branżowej, owocują realizacją ciekawych projektów, ubieganiem się o dotacje, czy wspólnymi korzystaniem z usług firm zewnętrznych.

Biznesowy charakter Klastra CPG to mądre i oparte na doświadczeniu przedsięwzięcie, którego celem jest rozwój poszczególnych firm i donośny głos branży!
 
Kontakt:
Alicja Struniawska
Specjalista ds. administracji i marketingu
tel. 510 921 407
biuro@cpgpackaging.pl
www.cpgpackaging.pl

Reklama