Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek
    
 

Reklama

Współpraca

Pierwsza edycja IN-PACK EXPO za nami!


Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!W największej hali Targów Kielce podczas IN-PACK EXPO znalazło się wszystko dla e-commerce i logistyki! Ponad 50 wystawców z Polski, Litwy, Austrii, Belgii, Danii i Łotwy zaprezentowało nowinki technologiczne, ekologiczne opakowania, etykiety i maszyny.
Firma InPost Fulfillment dzieliła się innowacyjną usługą dla biznesu, która zapewnia magazynowanie, konfekcję i wysyłkę, czyli pełną obsługę zamówień z e-commerce.

W naszym całym modelu ideą jest to, że w jednym takim Control Tower macie wszystkie usługi związane z ostatnią milą i z fulfillmentem, i z pierwszą milą, czyli z tym, co jest związane z odbiorem waszych towarów, chociażby od waszych dostawców. Ewentualnie mówimy tutaj nawet o transportach międzynarodowych, czyli imporcie produktów na rynek europejski – mówił podczas kongresu LogInPack Łukasz Wysokiński, dyrektor zarządzający w InPost Fulfillment.W hali wystawienniczej Targów Kielce nie mogło zabraknąć sprzętu używanego w branżach logistycznej, opakowaniowej i e-commerce: Firma Promark Produkcja zaprezentowała przemysłową maszynę do etykietowania w technologii print and apply – Moderato 5; KSM CUTTING & CONSULTING oferowała cuttery marki Zünd; Polpak przedstawił poziomy automat pakujący D2100K Doypack; wycinarkę do kartonów VPS100 natomiast zaprezentowała PGS Polska Grupa Serwisowa. To tylko niektóre maszyny i innowacje przedstawione podczas pierwszej odsłony wydarzenia.Podczas IN-PACK EXPO zawarto mnóstwo porozumień oraz podpisano wiele wartościowych umów. Potwierdza to jeden z wystawców:
Pierwsza edycja targów zaskakująco z sukcesami. Ruch jest bardzo intensywny. Mamy dużo nowych leadów, dużo nowych partnerstw, nawiązaliśmy bardzo ciekawe kontakty – mówi Jakub Szamocki z ISS RFID.  
IN-PACK EXPO odwiedzili profesjonalni i branżowi zwiedzający z całego świata: z Polski, Chin, Słowacji, RPA, Egiptu, Malezji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Nigerii, Omanu, Bangladeszu, Jordanii, Litwy, Czech, Senegalu, Meksyku, Niemiec, Algierii, Hiszpanii i Holandii.

Współorganizatorem wydarzenia została działająca od 2016 roku w branży usług logistycznych i opakowań przemysłowych firma Relopack. Partnerem wydarzenia został Klaster Creative Packaging Group.
Jednocześnie z IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbyły się II Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw IntraMag.LogInPack, czyli wiedza
Jednocześnie z IN-PACK EXPO w Targach Kielce odbyła się najbardziej merytoryczna międzynarodowa impreza, czyli kongres LogInPack. 14 ekspertów z sektorów e-commerce, logistyki i produkcji maszyn przez dwa dni debatowali o rozwoju i zmianach w ich branżach. Poruszyli tematy m.in. optymalizacji kosztów, zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz zarządzania danymi.
Podczas pierwszego dnia kongresu eksperci rozmawiali m.in. o działaniach Klastra Creative Packaging Group, jego znaczeniu dla sektora opakowań oraz o korzyściach płynących z łączenia sił, wymiany pomysłów oraz doświadczeń. Prezentacja prowadzona przez Małgorzatę Chomiuk, specjalistę ds. PR z Klastra Creative Packaging Group wzbudziła duże zainteresowanie słuchaczy.
Dawid Dąbal, wiceprezes zarządu oraz dyrektor programu FlexSim poprowadził prelekcję na temat: „FlexSim - od modelu symulacyjnego po bliźniaka cyfrowego”.

Łukasz Wysokiński, dyrektor zarządzający w InPost Fulfillment oraz Marcin Radecki, dyrektor generalny Dataverse-Pro podzielili się w temacie optymalizacji kosztów i procesów operacyjnych w oparciu o analizę danych i sztucznej inteligencji.
Ireneusz Zyzański z Akademii Mentoringu CoachWise™ opowiedział o Pułapkach komunikacji w biznesie międzynarodowym.
Bartłomiej Socha z firmy Ekoenergetyka Polska dzielił się wiedzą na temat Elektrycznej rewolucji w branży TSL.

Data drugiej odsłony Targów IN-PACK EXPO ukaże się już wkrótce.


 

Reklama