Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek
    
 

Reklama

Współpraca

Targi EXPOPOWER


Targi EXPOPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny targów obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. Wśród zwiedzających targów, są przedstawiciele grup energetycznych, zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych.

EXPOPOWER to zawsze najświeższa wiedza o zmianach w branży, cenna wymiana doświadczeń i szeroka prezentacja innowacji w przemyśle. Dla uczestników wydarzenia jest to również wyjątkowa okazja do zapoznania się ze światowymi trendami w energetyce, innowacjami, wyzwaniami i bezpieczeństwem energetycznym. Natomiast przegląd prezentowanej oferty, często stanowi dla wielu firm inspirację do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań – które często pochodzą z różnych zakątków świata.

Najbliższa edycja Targów EXPOPOWER odbędzie się w dniach 23 – 25 kwietnia 2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie, w ramach wielkiego bloku targowego odbędą się również: Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND oraz Forum NetZero.

Szczegółowe informacje oraz bilety na wydarzenie: expopower.pl

Reklama