Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek
    
 

Reklama

Współpraca

FIT5X


Wprowadzenie cyfrowego przetwornika FIT5X opiera się na ugruntowanej konstrukcji FIT5A, przy zachowaniu jego podstawowych cech z włączeniem ulepszonej i wytrzymałej konstrukcji mechanicznej.
 

Spełniając klasę OIML C3, FIT5X zapewnia imponującą 10-krotną ochronę przed przeciążeniem. Jego całkowicie hermetycznie uszczelniony korpus ze stali nierdzewnej o IP68/IP69K został specjalnie dostosowany do celów napełniania i dozowania płynów. Co istotne, FIT5X zachowuje kompatybilność z istniejącym obszarem instalacji FIT5A, umożliwiając producentom maszyn płynne przejście bez potrzeby modyfikacji konstrukcji. Cyfrowy czujnik wagowy FIT5A jest wyposażony w interfejsy RS485/CANOpen/DeviceNet, zapewniając bezproblemową integrację z nowoczesnymi systemami PLC. Dodatkowo rozważane jest uruchomienie IO-Link.

Podstawowa różnica między FIT5X i jego poprzednikiem, FIT5A, polega na konstrukcji mechanicznej. W pełni hermetyczna, zamknięta obudowa ze stali nierdzewnej eliminuje ryzyko odkładania się zanieczyszczeń w przestrzeni roboczej i ogranicznika przeciwprzeciążeniowego, które mogłyby negatywnie wpływać na dokładność pomiaru. Dodatkowo wbudowany algorytm napełniania/dozowania stanowi solidne narzędzie dla większości producentów maszyn. Bezpłatne oprogramowanie PanelX umożliwia precyzyjną analizę i regulację wszystkich parametrów, a funkcje cyfrowych we/wy ułatwiają sterowanie procesem, czyniąc tym samym FIT5X dedykowanym rozwiązaniem dla producentów maszyn napełniających i dozujących.

Biuro Inżynierskie Maciej Zajączkowski
www.hbm.com.pl

Reklama