Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek
    
 

Reklama

Współpraca

Linia pakująca LA1500W – nowe możliwości w zakresie pakowania produktów sypkich

Automatyczna linia pakująca LA1500W, produkcji firmy Drewmax Sp. z o.o., jest urządzeniem przeznaczonym do pakowania produktów sypkich/ granulowanych/ pylistych w worki wytwarzane z rękawa foliowego.
Linia pakująca LA1500W wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych producentów produktów sypkich, którzy pragną zrezygnować z konieczności ciągłego dokładania i podawania worków foliowych do maszyny. Nasza linia samodzielnie pobiera odpowiedni fragment rękawa foliowego, zgrzewa go i obcina kształtując w ten sposób idealny worek, który za każdym razem posiada takie same rozmiary. Wykorzystywany w maszynie system wahadłowego podawania worków zapewnia dużą stabilność i powtarzalność pobierania i napełniania worków wytwarzanych z rękawa foliowego. Maszyna wyposażona jest w system zgrzewania, który wykonuje równe i dokładne zgrzewy, zapewniając 100% szczelności worka i zachowując przy tym jego estetyczny wygląd.
Nasza linia jest niższa niż standardowa maszyna wytwarzająca worki z folii płaskiej, dzięki czemu zmieści się w niższych pomieszczeniach. Dodatkowo, ze względu na zastosowanie folii z rękawa foliowego, unikamy konieczności tworzenia zgrzewu pionowego.

Naszym główny założeniem podczas projektowania linii było zapewnienie dużej wydajności przy jednoczesnym ograniczeniu pracy obsługi. Dzięki zastosowaniu kosztów 2WNV udało nam się osiągnąć wydajność na poziomie 1500 porcji na godzinę. Wydajność ta jest uzależniona od rodzaju i gęstości nasypowej pakowanego produktu.
Nasza innowacyjna technologia połączona z nowoczesnymi podzespołami najlepszych marek pozwoliła nam na stworzenie nowoczesnej maszyny charakteryzującej się najwyższą jakością w wytwarzaniu worków i wysoką wydajnością pakowania produktów.

Drewmax Sp. z o.o.
www.drewmax.net.pl

Reklama