Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek
    
  
 

Reklama

Współpraca

Seria 8A to pierwsze na rynku przekaźniki programowalne logicznie


Seria 8A to pierwsze na rynku przekaźniki programowalne logicznie, zaprojektowane i wyprodukowane w zakładach Finder we Włoszech, opracowane we współpracy z innowacyjną platformą programistyczną – Arduino.
Produkt łączy świat automatyki przemysłowej i budynkowej z rzeczywistością łatwego programowania dostępnego dla każdego, zarówno za pomocą otwartych języków bez licencji (Arduino PLC IDE), jak i języków wymagających licencji: drabinkowych, FBD lub innych tradycyjnych języków zgodnych z IEC/EN 61131. To czyni produkt naprawdę powszechnie dostępnym.
OPTA występuje w 3 wersjach: LITE, PLUS i ADVANCED, które różnią się między sobą dostępnymi typami komunikacji. Każda wersja posiada wejście RJ45 dla sieci Ethernet lub Modbus TCP/IP, dodatkowo model PLUS ma również wbudowany port RS485 dla Modbus RTU, a wersja najbogatsza dysponuje także zintegrowanym modułem Wi-Fi i Bluetooth.
Cyberbezpieczeństwo gwarantuje wbudowany crypto chip do zarządzania szyfrowaniem i kluczami danych we wszystkich możliwych aplikacjach.

Dodatkowym atutem, który daje współpraca z platformą Arduino jest możliwość korzystania z ogromnej biblioteki danych oraz gotowych projektów od ponad miliona użytkowników Arduino na całym świecie.
OPTA daje możliwość w prosty sposób stworzenia logicznego układu, który można wykorzystać na bardzo wiele sposobów zarówno w automatyce przemysłowej, jak i budynkowej. Decydując się na to rozwiązanie otrzymujemy jeden z najbardziej kompletnych produktów na rynku sterowników oraz przekaźników programowalnych logicznie.

FINDER Polska Sp. z o.o.
findernet.com

Reklama