Pokaż menu

Firmy z okładek

Transaco  IshidaKlaus-Peter Zander Sp. z o.o.  RadwagRS Components Sp. z o.o.  Ważenie, Dozowanie, Pakowanie

Reklama

Współpraca

Siłownik okrągły DSNU-S, który zapewnia oszczędność przestrzeni zabudowy i prostą instalację
Imponująca oszczędność czasu i przestrzeni zabudowy dzięki siłownikowi okrągłemu DSNU-S oferowanemu przez Festo. To jedyny kompaktowy pneumatyczny siłownik okrągły z samonastawną amortyzacją PPS. Dzięki temu uruchomienie jest niezwykle proste.

Samonastawna amortyzacja PPS z Festo całkowicie eliminuje czynności wymagane dotychczas podczas ustawiania amortyzacji siłowników pneumatycznych. System amortyzacji ułatwia uruchomienie i oszczędza czas. Gwarantuje, że cofanie do położenia końcowego jest dynamiczne, ale równocześnie delikatne i nie wymaga żadnej ręcznej ingerencji.

Kolejną zaletą siłownika DSNU-S w porównaniu do siłownika okrągłego znormalizowanego DSNU jest oszczędność przestrzeni zabudowy. Wynika to z krótkiej pokrywy tylnej i mniejszego gwintu montażowego. Wpisuje się to w trend konstruowania mniejszych, lżejszych maszyn, które wymagają mniej przestrzeni zabudowy, co z kolei może mieć pozytywny wpływ na koszty transportu.

Siłownik DSNU-S jest częścią podstawowego programu produkcyjnego Festo, co zapewnia krótkie terminy dostaw i dostępność na całym świecie. Dzięki atrakcyjnej cenie i długiej żywotności ten wytrzymały siłownik okrągły jest bestsellerem.

Festo Sp. z o.o.
www.festo.pl

Reklama