Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek
    
 

Reklama

Współpraca

Branżowe Targi Napędów i Sterowania 21 – 23 stycznia 2025 r.


W obliczu szybkiego rozwoju technologicznego, branża napędów, sterowania oraz automatyki odgrywa kluczową rolę w przemyśle, umożliwiając automatyzację procesów produkcyjnych, optymalizację efektywności oraz poprawę wydajności. Control & Drives Poland to wydarzenie, które stworzyliśmy, aby zebrać wiodących producentów, dostawców oraz ekspertów z dziedziny technologii przemysłowej. Nasze targi są doskonałą okazją dla profesjonalistów z tej branży, aby wymienić się doświadczeniami oraz znaleźć nowe inspiracje dla swoich projektów i rozwiązań.

 


Będziesz częścią najszybciej rozwijających się targów
Targi w PTAK WARSAW EXPO to innowacyjne wydarzenie, w którym udział biorą wystawcy z Polski i z zagranicy. Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

Zaprezentujesz swoje produkty i usługi tysiącom konsumentów
To tysiące Twoich potencjalnych klientów! Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. A to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i za granicą.

 


Zdobędziesz cenną wiedzę i poznasz nowości rynku
W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe.

Nawiążesz cenne kontakty biznesowe
Podczas targów przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja, by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców i w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

 


Największy ośrodek targowy w Polsce
Ptak Warsaw Expo to największy i najnowocześniejszy kompleks targowy w Polsce, dedykowany wydarzeniom biznesowym, komercyjnym i rozrywkowym. Ideą jego powstania była organizacja targów, kongresów, szkoleń, imprez masowych i innych wydarzeń w oparciu o innowacyjny system wystawienniczy. Doskonała lokalizacja Ptak Warsaw Expo, usytuowanie obiektów 10 minut od największego w kraju portu lotniczego Lotnisko Chopina i 15 minut od ścisłego centrum Warszawy, sprawia, że PWE wypracowało sobie miano europejskiej stolicy biznesu.

 

O organizatorze
Nasza silna sieć kontaktów branżowych pozwala nam przyciągać na targi wystawców i sponsorów, zapewniając Państwu dostęp do najnowszych i najbardziej innowacyjnych produktów i usług w swojej branży. Zawsze szukamy nowych i ekscytujących sposobów na zwiększenie wrażeń z targów, zapewniając, że są one świeże i ekscytujące dla uczestników. Nasz zespół jest elastyczny, potrafi dostosować się do zmieniających się okoliczności i nieprzewidzianych wyzwań, które mogą pojawić się podczas imprezy. Szybko podejmujemy decyzje i wszelkie działania, aby targi przebiegły sprawnie i wszyscy mieli pozytywne doświadczenia.

www.controldrivespoland.com 

Reklama