Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek
    
 

Reklama

Współpraca

Ogólnopolska konferencja: „Innowacje w Logistyce i Produkcji” i „Współpraca Nauka – Biznes”


10 kwietnia r. 2024 w Opolu odbyła się IV edycja ogólnopolskiej konferencji: „Innowacje w Logistyce i Produkcji” i „Współpraca Nauka – Biznes”.Wydarzenie to zostało zorganizowane przez LUCA Logistic Solutions, Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej i Stowarzyszenie Logistyków Polskich.

Konferencja była skierowana do managerów, kierowników, specjalistów odpowiedzialnych za logistykę i produkcję oraz naukowców i nauczycieli uczelni wyższych i szkół branżowych.

Udział w konferencji dla zaproszonych gości był bezpłatny. Pomimo jej zamkniętego charakteru wzięło w niej udział blisko 200 osób z 94 firm.

W programie konferencji znalazło się 19 wykładów i prezentacji obejmujących innowacje oraz dobre praktyki w logistyce i produkcji, wykorzystanie sztucznej inteligencji w przemyśle, inteligentną intralogistykę, robotyzację, problemy elektromobilności, optymalizację procesów i transportu, nowości technologiczne takie jak Li-Fi oraz przykłady wdrożeń najnowszych rozwiązań informatycznych.

Reklama