Pokaż menu

Firmy z okładek

Firmy z okładek
    
 

Reklama

Współpraca

Terminale IND400 METTLER TOLEDO

 
 • Intuicyjny interfejs
 • Pełny wgląd w procesy
 • Priorytetowa integralność danych
 • Proste dostosowywanie etykiet
 • Wydajność eksploatacyjna
 • Bezpieczna przyszłość

Rodzina terminali wagowych IND400 to intuicyjna obsługa i bezpieczny dostęp do danych w postaci prostego graficznego wyświetlacza dotykowego. Zarówno w prostych procesach ważenia, jak i w bardziej skomplikowanych zastosowaniach terminal IND400 umożliwia unowocześnienie operacji bez zmiany przebiegu pracy w celu zmaksymalizowania produktywności i zapewnienia stałej gotowości do audytu. Terminale pozwalają wyeliminować dawne problemy związane ze żmudnymi szkoleniami, zmęczeniem operatora i powolnym uruchamianiem. Obsługa dotykowa przyspiesza ustawianie parametrów i poruszanie się wśród funkcji, a przyjazny dla użytkownika interfejs w sposób przejrzysty i intuicyjny prezentuje wyniki ważenia. Ponadto opcjonalne wstępnie wbudowane aplikacje do ważenia upraszczają uruchamianie. Kompleksowa wizualizacja produkcji pozwala podejmować natychmiast decyzje dotyczące najważniejszych procesów na podstawie danych. Dzięki elastycznym opcjom komunikacji terminal IND400 można łatwo podłączyć do systemu ERP, MES lub PLM i wymieniać dane między urządzeniami. Terminale IND400 zapewniają stałą gotowość do audytów i ułatwiają działania związane z zapewnieniem zgodności z przepisami. Funkcje zarządzania użytkownikami i serwera czasu zapewniają identyfikowalność danych, a dodatkowe funkcje zapewniające integralność danych umożliwiają pełną zgodność z zasadami ALCOA++.
Terminal IND400 zwiększa wydajność ważenia w wielu branżach takich jak:
 • przemysł spożywczy,
 • przemysł chemiczny,
 • przemysł farmaceutyczny.

Przyszłość produkcji jest w zasięgu ręki, mniej błędów i szybsza praca
 • Interaktywny interfejs graficzny terminala IND400 zapewnia lepszą widoczność wartości, przyspiesza poruszanie się po menu oraz umożliwia szybkie wprowadzanie danych i wykonywanie zadań nawet nowym pracownikom. Dzięki łatwym w użyciu, wbudowanym aplikacjom do ważenia można skonfigurować terminal zgodnie z indywidualnymi potrzebami i od razu zobaczyć wyniki.

 


Decyzje oparte na danych, a stała łączność zapewnia przejrzystość działań
Dane są najważniejszym zasobem Twojej firmy, ponieważ stanowią podstawę operacji lean i innowacyjnych praktyk. Rozbudowane interfejsy komunikacyjne IND400 ułatwiają udostępnianie danych z procesów ręcznych w systemach całego przedsiębiorstwa, tworząc cyfrową zamkniętą pętlę, w której informacje są bezpiecznie dostępne w dowolnym miejscu i czasie. Terminal IND400 zapewnia wgląd w pracę:
 • Łatwa integracja z „chmurą” i systemami ERP. Dzięki łączności Ethernet, szeregowej, przez port USB lub Wi-Fi z systemami MES / ERP można uzyskać dostęp do danych dotyczących zarządzania zapasami, kontroli jakości i innych parametrów produkcji oraz łatwo je udostępniać.
 • Bezproblemowa komunikacja dzięki łączności. Łączność przez Modbus RTU lub Modbus TCP ułatwia wymianę danych między urządzeniami, w tym drukarkami, skanerami kodów kreskowych i innymi urządzeniami peryferyjnymi, oraz integrację IND400 z istniejącymi procesami.
 • Zaprojektowane i przetestowane pod kątem cyberbezpieczeństwa. Rygorystyczne testy cyberbezpieczeństwa IND400 i raport z weryfikacji niskiego ryzyka to dowód naszego zaangażowania w ochronę prywatności klientów i danych transakcyjnych. Nieupoważnione działania można szybko zidentyfikować, co pomaga zapobiegać manipulacji lub sygnalizować potencjalne naruszenia bezpieczeństwa danych.


Zapewnij sobie stałą gotowość do audytów i kompletne, niezawodne raportowanie
Pakiet funkcji integralności danych terminala IND400 ułatwia zachowanie zgodności z przepisami dzięki weryfikowalnej dokumentacji i raportowaniu na żądanie. Dzienniki audytowe pozwalają śledzić każde działanie i zmianę w terminalu, przypisując je do konkretnych użytkowników w celu wyznaczenia odpowiedzialności i zapewnienia przejrzystości. Dzięki temu wiadomo, kto i kiedy wykonał każde działanie. Terminal IND400 zapewnia integralność danych zgodnie z zasadami ALCOA++:

Poznaj nasze rozwiązania serwisowe, które są dopasowane do wymagań sprzętowych
Serwis METTLER TOLEDO dostarcza usługi, które zwiększają efektywność, wydajność i produktywność, oferując pakiety serwisowe dostosowane do potrzeb operacyjnych, maksymalizując okres eksploatacji urządzeń i chroniąc inwestycje.


www.mt.com/IND400 
www.mt.com/service 


 

Reklama